Remi u gornjem milanovcu: Vojvodina ispustila dva gola prednosti, Radnički zasluženo stigao do boda! (video)

Hot sport 19.08.2024

Kvalitetna utakmica! U završnici petog kola Super lige Srbije, utakmica između Radničkog 1923 i Vojvodine završila je remijem 2:2.

Iako je Vojvodina imala prednost od dva gola zahvaljujući golovima Bamidelea, domaći Radnički je izjednačio pogocima Ortiza i Vidosavljevića sa penala. Vojvodina je brzo preuzela inicijativu, a Bamidele je otvorio utakmicu već u četvrtom minutu. Nakon kornera sa desne strane koji je izveo Uroš Nikolić, Bamidele je skočio najviše i glavom pogodio pod prečku sa peterca, donoseći svojoj ekipi vođstvo od 0:1. Radnički je prvi put zapretio u devetom minutu kada je,