Iz Zvezde se prisećaju nestvarnog preokreta protiv Nemaca kao usporedbu pred Bode

Sportske.net pre 25 dana  |  Sportske.net

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Milan Mile Jovin se prisetio susreta sa Dinamo Berlinom i čuvenog preokreta na Marakani, ali je i govorio o utakmici protiv Bode Glimta koja crveno-bele očekuje u sredu od 21.00, te istakao da očekuje veliku podršku navijača. "Igrali smo revanš na Marakani nakon poraza u Berlinu od 5:2.

Sećam se da smo iz tri kornera primili isto toliko golova, što je neverovatno. Kada je došlo vreme za revanš igrali smo da bar pobedimo pred punom Marakanom i da kod navijača ostavimo što bolji utisak. Prvo poluvreme smo gubili 0:1, što je u ukupnom skoru četiri gola razlike. U drugom delu igre je sve krenulo kako treba, počeli smo da dajemo golove. Marakana se podigla i uz pomoć zvezdaša smo ih “pregazili” u drugom poluvremenu. U poslednjim minutima smo postigli