Šteta! Partizan "imao" Gent u revanšu, ali ostao bez plasmana u Ligu konferencija

Večernje novosti pre 21 dana

Fudbaleri Partizana izgubili su od Genta na gostovanju sa 1:0 (računajući i prvi meč u Beogradu, 2:0), te su crno-beli ostali bez evropske jeseni.

FOTO: Profimedia Bolje je Gent ušao u ovaj meč, već u petom minutu stvorili su veliku šansu. Od tada pa do sudijskog zvižduka za kraj prvog dela, crno-beli su dominirali. Najbolje šanse je propustio Zahid. Dva zicera, ali lopta nije htela u gol. U nastavku meča viđena je sjajna utakmica. Pregršt prilika sa obe strane, ako su crno-beli imali konkretnije prilike u provm delu igre, Gent ih je imao u drugom, ali i ''parni valjak'' je u nekoliko situacija bio itetkako