Premijer liga: Milenković ceo meč na terenu, Nedeljković ušao kada se lomilo, Everton od 2:0 do 2:3!

Hot sport pre 18 dana

Najzanimljivije bilo je na „Gudison Parku“ Odigrano je pet utakmica u terminu od 16 časova u okviru 3. kola Premijer lige, a na terenu mogli smo da vidimo dva srpska reprezentativca.

Aston Vila je ostvarila važnu pobedu protiv Lestera rezultatom 2:1. Vila je povela golom Amadoua Onane u 28. minutu, a prednost je povećao Duran u 64. minutu. Lester je uspeo da smanji rezultat golom Fakunda Buonanotea u 73. minutu, ali nisu uspeli da izjednače. Srpski reprezentativac Kosta Nedeljković ušao je u igru u 80. minutu i pomogao u defanzivi kako bi Vila sačuvala prednost. The Boss makes two more changes… pic.twitter.com/e2cn7mJwCU — Aston Villa