Српски туристи "запели" на излазу из Грчке: "Колоне су километарске, нико не мрда, ово је потпуни хаос"
Телеграф 01.09.2024 | Телеграф.рс

Препоручујемо
Срби који су данас кренули пут домовине из Грчке наишли су на стравичне гужве на граничном прелазу Евзони. Како је више путника посведочило за Телеграф.рс, запели су и не могу ни лево ни десно, а колоне су, тврде километарске. "На Евзонију се чека и више од три сата. Не знамо да ли им је пао систем, шта је, али готово да се не померамо", сведоче српски путници. Многи су веровали да ће данас на граници боље проћи јер су се породице раније вратиле за Србију јер






