Fudbal Srpska liga: Vranjanci na svom terenu izgubili od Morave iz Ćuprije u finišu susreta

Jug press pre 13 dana

VRANJE Dinamo Jug je u četvrtom kolu Srpske lige Istok, na stadionu Jumka u Vranju, poražen od Morave 1918 iz Ćuprije rezultatom 2:3, poluvreme1:1.

Vranjanci su poveli golom Stojkovića u 10. minutu iz jedanaesterca, izjednačio je Todorović u 34. minutu i to je bio rezultat kojim je okončano prvo poluvreme. U nastavku su domaćini opet došli u voćstvo goloom Tasića u 75. minutu, a onda je usledio koban i nesrećan finiš za Vranjance, kada je Ristić u 90. minutu poravnao na 2.2, a Stojanović u petom minutu sudijske nadoknade postavio konačan ishod – 3:2 za goste iz Ćuprije. Posle poslednjeg sudijskog zvižduka