Кажу да је он нови Синан! Емир Брунчевић се појавио на Пријовићкином концерту у Немачкој, публика пала у транс! (фото+видео)
Курир 08.09.2024

Александра Пријовић одржала је у суботу вече концерт у немачком граду Франкфурту у оквиру своје турнеје "Од истока до запада".
Њен специјални гост на концерту био је сјајни певач млађе генерације Емир Брунчевић, који је заједно са Александром довео атмосферу до усијања. Он је одушевио све када се појавио на бини. Због његовог сјајног и продорног вокала, Емира често пореде са великанима народне музике као што су Синан Сакић и Шабан Шаулић. Нема сумње да су ти епитети оправдани, с обзиром на то да га је и сам Шабан похвалио када је пре пар година учествовао у такмичењу "Пинкове звезде".






