Učenice iz Leskovca na koje je pao plafon primljene u niški Klinički centar

Novi magazin 11.09.2024  |  Beta
Učenice iz Leskovca na koje je pao plafon primljene u niški Klinički centar

Dve učenice (14) Ekonomske škole u Leskovcu, na koje je tokom nastave pao deo plafona, prevezene su vozilom Hitne pomoći u Urgentni centar niškog Kliničkog centra.

Iz te zdravstvene ustanove su saopštili da će devojčice, po protokolu, proći svu potrebnu dijagnostiku i preglede. "Pacijentkinje su svesne, komunikativne, orijentisane, bez vidljivih povreda", saopštio je niški Klinički centar. Ekonomska škola u Leskovcu nema svoju zgradu već za nastavu koristi prostorije leskovačke Gimnazije. Direktor leskovačke Opšte bolnice Nebojša Dimitrijević kazao je da je učenice pregledao dežurni neurolog, ali da će biti odvežene za Niš

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 4 sati
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 4 sati
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 4 sati