''Plavi'' Stevanović čestitao svojim igračima jer su (opet) primili gol iz penala

Sportske.net pre 4 dana  |  Sportske.net

Pokušali su fudbaleri Napretka da pruže što jači otpor Crvenoj zvezdi na ''Marakani'', ali više od časnog poraza nisu mogli u ovom meču protiv objektivno boljeg rivala.

Zvezda je slavila sa 2:0 golovima Duartea iz penala u prvom i Ivanića posle kornera početkom drugog poluvremena, a kako je ovu utakmkicu video trener Napretka Goran Stevanović? ''Pričati o dominaciji Zvezde, bespotrebno je jer su kvalitetna ekipa svakako. Čestitam mojim igračima jer su primili opet gol iz penala, VAR, nevar, pokazali smo disciplinu u prvom poluvremenu. U drugom smo krenuli, imali smo šansu na 2:0. Neosporno je da je Zvezda imala više šansi. Ne bih