Povezane vesti

Trener Napretka nije nezadovoljan predstavom svojih igrača: „Čestitam mojim igračima jer su, opet, primili gol tek iz…

Trener Napretka nije nezadovoljan predstavom svojih igrača: „Čestitam mojim igračima jer su, opet, primili gol tek iz…

Hot sport pre 4 dana
„Kvalitetnija su ekipa, individualno pogotovo.“ Trener Napretka iz Kruševca, Goran Stevanović, osvrnuo se na poraz svog tima od Crvene zvezde rezultatom 0:2 u utakmici koja je odigrana u subotu uveče. Iako su crveno-beli ostvarili očekivanu… »
Stevanović: Čestitam mojim igračima jer su primili gol iz penala

Stevanović: Čestitam mojim igračima jer su primili gol iz penala

Sportski žurnal pre 4 dana
Zvezda sa 2:0 pobedila Napredak. Goran Stevanović, trener Napretka, nije imao mnogo primedbi na igru svog tima: - Bespotrebno je pominjati dominaciju Zvezde, tako je u svakoj utakmici. Čestitam mojim igračima jer su primili gol iz penala, gledala se… »
''Plavi'' Stevanović čestitao svojim igračima jer su (opet) primili gol iz penala

''Plavi'' Stevanović čestitao svojim igračima jer su (opet) primili gol iz penala

Sportske.net pre 4 dana
Pokušali su fudbaleri Napretka da pruže što jači otpor Crvenoj zvezdi na ''Marakani'', ali više od časnog poraza nisu mogli u ovom meču protiv objektivno boljeg rivala. Zvezda je slavila sa 2:0 golovima Duartea iz penala u prvom i Ivanića posle… »
"Bespotrebno je govoriti o dominaciji Zvezde"

"Bespotrebno je govoriti o dominaciji Zvezde"

B92 pre 4 dana
Trener kruševačkog Napretka Goran Stevanović rekao je posle poraza njegovog tima u subotu uveče od Zvezde (0:2) da nema smisla isticati dominaciju crveno-belih. Na konstataciju sagovornice sa Arene Sport "da poraz Napretka nije toliko ubedljiv koliko… »

Vesti dana »