Aleksandar Mitrović dao dva gola Milanu Borjanu: Buran okršaj srpskih asova u Saudijskoj Arabiji!

Mondo pre 4 dana  |  Mladen Šolak

Al-Hilal je sa Mitrovićem i Milinković-Savićem u timu pobedio Al-Rijad, za koji brani Milan Borja

Saudijski Al-Hilal pobedio je 3:0 Al-Rijad, u utakmici u kojoj su u prvom planu bili srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović dao je dva gola za Al-Hilal, poslavši loptu oba puta iza leđa srpskog golmana za kanadskim pasošem, Milana Borjana. Uz Mitra je skoro ceo meč za Hilal odigrao i Sergej Milinković-Savić, jer je izašao iz igre u 89. minutu. Pri rezultatu 0:0, Borjan je atraktivno odbranio Mitrovićev udarac u 49. minutu i na neki način izazvao centarfora srpske