Zvezdini rivali nisu dobro prošli: PSV, Jang bojs, Milan i Štutgart izgubili na startu Lige šampiona

Večernje novosti pre 3 dana

CRVENA zvezda će u četvrtak odigrati prvu utakmicu u Ligi šampiona, a njeni rivali u elitnom takmičenju nisu dobro prošli na startu novog formata.

FOTO: Tanjug/AP Ovog utorka su četiri ekipe koje će odmeriti snage sa crveno-belima odigrale mečeve i sve četiri su zabeležile poraz - PSV, Jang Bojs, Milan i Štutgart. Tim iz Holandije je imao vrlo teško gostovanje Juventusu iako je tim iz Ajndhovena krenuo agresivno na torinskog velikana, vrlo brzo su "bjankoneri" odgovorili golom već u 21. minutu kada je Kenan Jildiz postigao gol za 1:0. Samo sedam minuta kasnije duplirali su izabranici Tijaga Mote prednost