Legenda Junajteda odbrusila Arteti: "Pokaži klasu, uzmi svoje tablete i nastavi dalje"

B92 pre 6 sati  |  SportSport.ba

Čuveni Roj Kin prokomentarisao je izjavu Mikela Artete nakon utakmice Mančester sitija i Arsenala.

Irska legenda, ljubimac navijača Mančester junajteda, prilično je odbrusila španskom stručnjaku na klupi "tobdžija". Dva najbolja engleska tima su u derbiju Premijer lige remizirali 2:2 na Sitijevom "Etihadu" u nedelju. Erling Haland je doveo domaće u prednost u devetom minutu, da bi Italijan Kalafiori i Gabriel do odlaska na odmor preokrenuli rezultat. Duboko u nadoknadi utakmice gol za 2:2 postigao je Džon Stouns, a celo drugo poluvreme Arsenal je igrao s igračem