Banjalučaninu oduzet skupoceni "BMW X6" sa lažnim tablicama

Telegraf 23.09.2024  |  Telegraf.rs
Banjalučaninu oduzet skupoceni "BMW X6" sa lažnim tablicama

Preporučujemo

Policija je oduzela skupoceni " BMW X6" od Banjalučanina M. L., višestrukog povratnika u činjenju prekršaja koji za kazne duguje 5.736 konvertibilnih maraka. Takođe je utvrđeno da su na vozilu bile nepripadajuće registarske oznake, saopštila je policija. Naime, službenici Policijske uprave Banjaluka, u petak oko 14 časova u Banjaluci u Ulici Prote Nikole Kostića zaustavili i kontrolisali auto kojim je upravljao M.L. "Tom prilikom utvrđeno je da M.L. upravlja

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »

Šta nas čeka iza ugla

Šta nas čeka iza ugla

Radar pre 0 minuta
Ko su kumovi srpske mafije

Ko su kumovi srpske mafije

Radar pre 0 minuta
Tri dana Vidovdana

Tri dana Vidovdana

Radar pre 0 minuta
Povratak stare Zagorke Dolovac

Povratak stare Zagorke Dolovac

Radar pre 0 minuta