Почиње јутро на Блиц, први сазнајте: Шта ће донети седница о литијуму која ће бити заказана за 7. октобар? (уживо,видео)

Блиц 01.10.2024
Почиње јутро на Блиц, први сазнајте: Шта ће донети седница о литијуму која ће бити заказана за 7. октобар? (уживо,видео)

Како незванично сазнаје "Блиц", председница Народе скушптине Ана Брнабић ће, чим се стекну законски услови, а што је један минут након поноћи, заказати седницу о предлогу закона о забрани истраживања и ископавања литијума и бора за понедељак, 7. октобар 2024. године.

Израелци су ипак ушли у Либан. Америка у паници због одлуке Ирана, огласио се и шеф Хезболаха: "Спремни смо за копнену инвазију!" Око 200 припадника НАТО снага за брзо реаговање распоређено на Косову и у Северној Македонији, пажљиво прате ситуацију на Балкану. Са нама су Стефан Сурлић и Биљана Шахримањан Обрадовић. Разговарамо и о литијуму, извору дубоких полемика у Србији. Је ли могуће балансирати између шансе за развој, и заштите животне средине. Шта може да

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »