Potpuna ludnica u Ligi šampiona, radovao se bivši igrač Zvezde: 5 golova, 2 promašena penala i 2 autogola!

Mondo pre 7 sati  |  Nemanja Stanojčić

Fantastične dve utakmice videli smo u popodnevnom terminu Lige šampiona u sredu.

Kakva ludnica u Ligi šampiona, dva meča i osam golova! Popodnevni mečevi odigrani u sredu doneli su mnogo uzbuđenja i nešto što se viđa češće na video igricama nego u stvarnom životu. Upravo to se dogodilo na utakmici u Španiji gde je Đirona izgubila od Fejenorda sa 3:2. Domaćin je poveo preko Lopeza u 19. minutu, onda je u 23. minutu vezni igrač Erera zatresao sopstvenu mrežu, pa je Milambo u 33. doneo potpuni preokret gostima. Imali su potom i priliku da