Italijan je u strašnoj formi: Rus počišćen sa terena nakon 84 minuta i pomogao Đokoviću! (video)

Hot sport pre 4 sati

Sedma pobeda u poslednjih 8 susreta! Najbolji teniser sveta, Janik Siner savladao je Danila Medvedeva u četvrtfinalu mastersa u Šangaju u dva seta rezultatom 6:1, 6:4 nakon svega sat i 24 minuta na terenu.

Prvi set je bio jednosmerna ulica za Italijana, odmah je napravio brejk i poveo sa 3:0, da bi ubrzo napravio i drugi brejk i osvojio prvi set sa 6:1 nakon svega 25 minuta. U drugom setu smo videli više borbe, Siner je brzo napravio brejk i stigao do rezultata 5:4 kada je servirao za prolazak u polufinale. Medvedev je imao svoju priliku za brejk i povratak u meč ali je Siner sjajnim udarcima spasao jedinu brejk loptu i osvojio i drugi set sa 6:4. Ovo je bio njihov