Uspešan vikend za pirotske fudbalerke!

Plus online pre 2 dana  |  Pirot Plus Online

Druga liga istok za žene Teren sa veštačkom travom Pirot: ŽFK Radnički- ŽFK Levač (Rekovac) 3:1 (2:1) Posle slabog početka utakmice i brzo primljenog gola, igračice domaćina su se trgle i brzim golovima Jelene Arizanović i Ane Mladenov (u 28. i 29. minutu) preokrenule rezultat i stavile utakmicu pod svoju kontrolu.

Drugo poluvreme bila je rutina i golom Natalije Đorđev u 62. minutu samo je potvrđena pobeda i dominacija Piroćanki na terenu. Mrlja na pobedu je povreda jedne od najboljih igračica, Anje Mladenov, pred kraj prvog poluvremena, što ce biti veliki hendikep do kraja jesenjeg dela prvenstva. Lepa vest je da su se u prvi tim vratile Andrijana Pejčić i Tamara Trajković. One su na raspolaganju Nenadu Đoševu za narednu utakmicu koja se igra u nedelju 20. oktobra u