Katastrofa Dubočice protiv Trajala u Surdulici

Rešetka pre 12 sati

Fudbaleri Dubočice doživeli su težak poraz u današnjoj utakmici protiv kruševačkog Trajala rezultatom 4:0. Susret je odigran, u okviru 10.kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, na stadionu Radnika u Surdulici zbog renoviranja terena na stadionu „Dubočica“ u Leskovcu.

Gosti iz Kruševca su bili bolji tim tokom čitavog susreta i neočekivano naneli visok poraz leskovčanima. Igrao se 3.minut kad su gosti iz Kruševca poveli iz prve ozbiljnije akcije. Centaršut sa leve strane uputio je Punoševac, ispred Momčilovića je utrčao Čumić i glavom poslao loptu u mrežu – 0:1. U 6.minutu dobar kontanapad Trajala, sa ivice šesnaesterca šutira Bratislav Simić a golman Mladenović loptu izbacuje u korner. Lepu priliku imao je je u 14.minutu i