Ovako je Partizan pobedio u 93. minutu: Stefan je dao gol, ali magija je Zahidova, pogledajte!

Mondo pre 10 sati  |  Nemanja Stanojčić

Stefan Kovač dao je gol za pobedu Partizana protiv Novog Pazara na asistenciju Gajasa Zahida.

Partizan se vraća iz Novog Pazara sa tri boda. Gubio je sa 2:0 posle samo dvadesetak minuta igre, a onda je Zubairu smanjio rezultat u 38. minutu, da bi Stefan Kovač tri minuta kasnije doneo izjednačenje. Upravo su njih dvojica postigli golove i u drugom poluvremenu, a mladi vezista je pogodio za pobedu u 92. minutu. Delovalo je da će meč da se završi remijem, ali tako nije mislio Kovač. U sudijskoj nadoknadi je Gajas Zahid poslao savršenu loptu u prostor, Stefan