Pobede Totenhema i Porta, remi Fenerbahčea i Mančester junajteda, Murinjo pocrveneo

Sportski žurnal pre 1 dan

Prednost Junajtedu doneo je Kristijan Eriksen golom u 15. minutu, a izjednačenje Fenerbahčeu Jusef en Nesiri pogotkom u 49.

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu u Londonu AZ Alkmar 1:0, u trećem kolu Lige Evrope. Pobedonosni gol za Totenhem postigao je Rišarlison u 52. minutu iz penala. Defanzivac AZ Alkmara David Moler Vulf dobio je crveni karton u 85. minutu. Reprezentativac Srbije u ekipi AZ Alkmara Kristijan Belić izašao je iz igre u 46. minutu. Totenhem je drugi na tabeli sa devet bodova, dok AZ Alkmar zauzima 24. mesto sa tri boda. Totenhem će u narednom kolu