Градоначелник Зајечара упутио саучешће поводом трагедије у Новом Саду
Глас Зајечара 01.11.2024 | Миљко Стојановић

Данас је један од најтежих дана за грађане Новог Сада.
Огромна трагедија и за Нови Сад и за целу Србију. У име града Зајечара и његових грађана, градоначелник Зајечара Бошко Ничић изразио је саучешће породицама старадалих, свим њиховим рођацима, пријатељима, као и свим грађанима Новог Сада. „Као неко ко се скоро две деценије налази на функцији која подразумева и делање у оваквим несрећама, желим да се лично захвалим, свестан тежине посла са којим су се суочили, спасиоцима, лекарима, техничарима и медицинским






