Вучић реаговао на оставку Горана Весића: "Показао је одговорност"

Б92 04.11.2024  |  Б92.нет
Вучић реаговао на оставку Горана Весића: "Показао је одговорност"

Председник Србије Александар Вучић коментарисао је оставку коју је понудио министар Горан Весић.

"Још једанпут да изразим саучешће породицама страдалих. Сви се молимо за животе ониих који су тешко повређени. Пристојни људи не траже главе било чије. Одговорност мора да буде јасна и недвосмислена. Свакојаких сам се глупости наслушао", рекао је Вучић. Он је нагласио да није "натерао" Весића да поднесе оставку како то многи наводе. "Нисам се изјашњавао и рекао сам да ћу поштовати његову вољу, али му нисам говорио да то не чини. Он је показао одговорност",

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »