ГСП: Од петка важи нови ред вожње за ванредне поласке између Новог Сада и Железничке станице у Петроварадину
Мој Нови Сад 07.11.2024

ЈГСП "Нови Сад" обавештава путнике да од петка, 8. новембра, ступа на снагу измењен ред вожње на ванредним поласцима на релацији центар Новог Сада – Железничка станица Петроварадин (оба смера).
Подсећамо, до даљег су уведени ванредни, директни поласци аутобуса са редовног аутобуског стајалишта "Петроварадин – Железничка станица" у Прерадовићевој улици до терминала у Шафариковој улици у центру и обрнуто. Аутобуси из Петроварадина до центра саобраћају до стајалишта код СНП-а, а из центра до Петроварадина са полазног стајалишта линије 12 у Шафариковој улици. Дуж целе трасе ванредни поласци у оба смера саобраћају директно, не користећи остала стајалишта. У






