Deo ulice Svetozara Markovića danas zatvoren za saobraćaj
Zrenjaninski 08.11.2024

Zbog izvođenja radova na vodovodnim priključcima, danas će, do 15 časova, za saobraćaj biti zatvoren deo ulice Svetozara Markovića, u strogom centru Zrenjanina.
JKP „Vodovod i kanalizacija“ iz Zrenjanina je saopštilo da će danas izvoditi radove na izgradnji priključaka u delu ulice Svetozara Markovića, u strogom centru grada. Zbog obavljanja radova, ulica Svetozara Markovića, na potezu od Gimnazijske do Svetosavske ulice, biće do 15 časova zatvorena za saobraćaj i parkiranje motornih vozila. Pešacima će biti omogućen prolaz u skladu sa trenutnom situacijom oko izvođenja radova na terenu. Mesto izvođenja radova obeleženo je





![Godinu dana kasnije: Sečanj i dalje traži pravdu – glasovi i ljudi koji ne pristaju na ćutanje [FOTO] Sečanj godinu dana posle…](https://nstatic.net/420/41291420lregjr.jpg)

