Такмичење у дебати по други пут у ОШ "Иван Горан Ковачић"
Суботица.цом 08.11.2024 | Суботица.цом

Са циљем развијања културе дијалога, критичког мишљења и усавршавања вештина говорења, излагања и аргументовања у ОШ "Иван Горан Ковачић" одржано је друго по реду такмичење у дебати, а на коме су сем школе домаћина учешће узеле још две суботичке основне школе - "Јован Микић" и "Матко Вуковић".
Овгодишње теме проистекле су из пројекта социјално-емотивног учења чији је школа део, а то су "Да ли је важнији успех или срећа", друга је "Да ли је важњие знање или оцена" и трећа "Климатске промене као тренутно највећи проблем човечанства". - Пријавила сам се за дебату зато што желим да докажем да оцене нису највећи проблем са којим се суочавамо, већ да има много других већих проблема у свету на које морамо да се фокусирамо. Пикупљала сам информације из










