Бенд Е-плаи потписао уговор за нови албум са ПГП РТС- ом

Телеграф 02.12.2024  |  Телеграф.рс
Бенд Е-плаи потписао уговор за нови албум са ПГП РТС- ом

Препоручујемо

Чланови београдског бенда Е-плаи, Маја Цветковић и Горан Љубоја Трут, данас су на Кошутњаку у управној згради ПГП РТС- а потписали уговор са најстаријом и највећом музичком издавачком кућом на Балкану. Овим је потврђено да ће њихов шести студијски албум, “Диши дубоко”, бити објављен за ПГП РТС. Овај потез реномираног музичког састава који на сцени успешно траје дуже од четврт века, означава повратак у ПГП РТС. Под овом чувеном етикетом бенд Е-плаи је 2005.

Прочитајте још

Кључне речи

Најновије вести »