Automobilski gigant smanjuje proizvodnju, otpušta radnike: Proizvodnja će raditi u jednoj smeni
Mondo 03.12.2024

Portparol Opela je rekao da su zaposleni otpušteni bez odbitka plate za tekuću nedelju.
Proizvođač automobila Opel smanjio je proizvodnju u svojoj glavnoj fabrici u Riselshajmu, u zapadnoj Nemačkoj. Portparol kompanije je rekao da će montaža kompaktnog automobila Astra i njegovog sestrinskog modela DS 4 biti pauzirana, piše SEEbiz. Kompanija, koja pripada Stellantis grupi, u dogovoru sa radničkim savetom pretvara fabriku u Riselshajmu na jednosmenski rad. Portparol je rekao da su zaposleni otpušteni bez odbitka plate za tekuću nedelju. Ovo je


![[POSLEDNJA VEST] Otkrivene prve premijere vazduhoplovnih ubojnih sredstava Vojske Srbije pred prikaze na Vidovdan](https://nstatic.net/771/42009771zvailg.jpg)



