Шапић најавио бесплатан јавни превоз у Београду за све од 1. јануара
Бизнис.рс 18.12.2024 | Редакција Бизнис.рс

Нема више ни месечних, ни годишњих карата, ни попуста
Градоначелник Београда Александар Шапић најавио је да ће јавни превоз у Београду од 1. јануара 2025. године бити бесплатан за све. „Од 1. јануара 2025. године сав јавни превоз у Београду биће бесплатан. Значи, више нико неће морати да плаћа карту. Нема више ни месечних, ни годишњих, ни попуста“, најавио је Шапић на конференцији за новинаре у Старом двору, пренео је Н1. Рекао је да Град Београд са овом социјалном мером постаје лидер у јавном превозу, и да ће бити










