Srušilo se autobusko stajalište na Bulevaru Evrope, JGSP: „Udarilo ga putničko vozilo“ (FOTO)

Luftika 18.12.2024
Srušilo se autobusko stajalište na Bulevaru Evrope, JGSP: „Udarilo ga putničko vozilo“ (FOTO)

Autobusko stajalište na Bulevaru Evrope srušilo se tokom noći.

Javno gradsko saobraćajno preduzeće „Novi Sad“ navodi da je autobusko stajalište na Bulevaru Evrope oborilo putničko vozilo. Tokom noći se obrušilo autobusko stajalište na Bulevara Evrope. Iako prvobitno nije bilo poznato šta je uzrok, ubrzo se javila sumnja da je obrušavanje izazvano udarcem automobila. „Nadstrešnica na stajalištu na Bulevaru Evrope srušena je u toku noći i danas je uklonjena. Prema našim saznanjima, nadstrešncia je srušena od strane putničkog

Pročitajte još

Isključenja vode u Novom Sadu

Isključenja vode u Novom Sadu

RTV pre 47 minuta
Bez vode deo Limana

Bez vode deo Limana

NoviSad.com pre 22 minuta

Ključne reči

Najnovije vesti »