"Тсц Заслужено прошао, огрејаће сунце изнад хумске улице!" Капитен Ное након испадања од екипе из Бачке Тополе, дотакао се и Партизана

"Тсц Заслужено прошао, огрејаће сунце изнад хумске улице!" Капитен Ное након испадања од екипе из Бачке Тополе, дотакао се и…

Бивши фудбалер Партизана, а сада капитен Ное, Александар Миљковић коментарисао је меч против ТСЦ-а, а затим се дотакао и вољеног клуба, београдског Партизана.

фото: ФК Партизан - Заслужено су прошли, али то би могло да се каже и за нас. Имали смо шансе да приведемо утакмицу крају, али нисмо искористили. Све је ово ново за клуб. И прошле недеље смо болно изгубили, сада поново, али имамо наше циљеве који неће бити пољуљани. Разочарани јесмо, али идемо даље. Срећан сам што је клуб представио Јерменију на прави начин, поготово јер је тамо фудбал у експанзији. Такође, честитам и ТСЦ-у, добар и стабилан клуб са системом и

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »