Vlada Srbije: Zabrana uvoza peleta produžena za još tri meseca
Pressek 27.12.2024 | tanjug, foto:pixabay/sam8927

Vlada Srbije usvojila je izmenjenu Odluku o privremenoj zabrani uvoza peleta od drveta, čime je zabrana uvoza produžena za još tri meseca, navodi se u saopštenju Vlade.
U obrazloženju te odluke ističe se da su zahvaljujući prethodnoj zabrani uvoza na tržištu postignuti određeni efekti, ali da poremećaji nisu u potpunosti otklonjeni. Na sednici je doneta Odluka o osnivanju Koordinacionog tela za praćenje projekata integralnog razvoja Srbije u okviru platforme „Srbija radi”, čiji je zadatak da razmatra pitanja i koordinira rad organa državne uprave u vezi sa primenom projekata od značaja za ovaj program. Jedan od ključnih ciljeva






![[POSLEDNJA VEST] Vlada Srbije potpisala sporazum sa Arčerom: Potencijalna kupovina do 25 letelica Midnajt i promocija „letećih…](https://nstatic.net/643/41239643ihskgy.jpg)





