Курир телевизија на месту масакра на Цетињу Мештани у шоку, проговорили о убици: Био је миран и тих, ово нико није очекивао! Ево чиме се бавио (видео)
Курир 02.01.2025

Након што је убио најмање 12 особа, међу којима и двоје деце, и ранио још четворо људи на Цетињу, четрдесетпетогодишњи убица Ацо Мартиновић подлегао је повредама, саопштио је ноћас министар унутрашњих послова Црне Горе Данило Шарановић.
Невероватна је и језива подударност са случајем од пре скоро три године, тачније 12. августа 2022. када је Вук Бориловић (34) починио највећи масакр у новијој историји Црне Горе и такође на Цетињу, убио 10 особа, а ранио шесторо. Међу убијенима је такође било двоје деце. На Цетињу је новинар Курира Емир Личина који је за јутарњи програм Курир телевизије изнео најновије информације. - У непосредној близини овог места је и кренуо овај крвави пир. Ми смо












