''Они не желе да имају било шта са представницима бивше власти'' Ана Брнабић објаснила тајкунским гласилима ко су лојалисти у СНС-у (фото)
Вечерње новости 02.01.2025

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић је на званичном налогу на друштвеној мрежи ''Икс'' одговорила тајкунском гласилу ''Време'' на тврдње да су лојалисти у СНС-у ''паравојна формација''.
Фото: Тањуг/Владимир Шпорчић - Доста више лажи! Какве паравојне формације? Ко је икада поменуо паравојне формације или оружје? Ради се о групи људи које, унутар наше странке, називамо "лојалистима". Они не желе да имају било шта са представницима бивше власти, не желе разговоре са онима који су Србију уништавали зарад сопственог богаћења и личних интереса. Желе да се странка заветује да никада неће, ни под којим условима, пристати на разговоре са онима које