Огласила се фирма која је снимала запослене у тоалету: "Њиховим колегама је било неугодно"
Еуроневс 26.01.2025 | Аутор: Оддити Централ

Једна кинеска компанија нашла се на удару критика због постављања надзорних камера у тоалету ради провере који запослени проводе превише времена у ВЦ-у и качења фотографија "преступника" на "зид срама“.
Многе кинеске компаније вец́ дуже време покушавају да обесхрабре раднике да проводе превише времена у тоалету на различите начине, попут инсталирања тајмера или ограничавања броја ВЦ пауза на једну дневно. Портпарол компаније "Ликсун Елецтро-Ацоустиц Тецхнологи" признао је да су запослени били под надзором у тоалету, али је тврдио да је та мера имала за циљ да обесхрабри беспосличарење током радног времена, преноси Оддити Централ. Кинески медији који су први











