"Otišao je veliki šmeker i dobar čovek": Prijatelji se opraštaju od muškarca kojeg je partnerka polila kiselinom po genitalijama: Umro nakon mesec dana borbe u bolnici
Blic pre 11 dana
!["Otišao je veliki šmeker i dobar čovek": Prijatelji se opraštaju od muškarca kojeg je partnerka polila kiselinom po…](https://nstatic.net/355/38871355dlwpje.jpg)
D. A. (59) iz Negotina preminuo pre četiri dana usled komplikacija koje su usledile nakon što ga je dva dana uoči Nove godine kiselinom po genitalijama i stomaku polila emotivna partnerka J. Đ. (52). Od nesrećnog muškarca na društvenim mrežama opraštaju se rođaci i prijatelji potresnim porukama na društvenim mrežama.
Podsetimo, preminuli D. A. i sada uhapšena J. Đ. prema rečima prijatelja, bile su godinama u vezi iako su bili u braku i jedno i drugo. Nedavno je suprug J. Đ. otkrio je neverstvo i došlo je do svađe dve porodice. Stvari su se nakon sukoba vratile "u normalu", ali je 28. decembra J. Đ. polila kiselinom D. A. Od zadobijenih povreda i usled komplikacija D. A. preminuo je 25. januara, dok je J. Đ. lišena slobode. - Ostao sam bez brata od tetke - glasila je poruka