Јубиларни Сајам колекционарства, антиквитета и нумизматике у Дому Војске
Нишке вести 06.02.2025 | Нишке Вести Нишке Вести

Из овог удружења позивају Нишлије да се придруже путовању кроз време на јубиларни 20.
Међународном сајму колекционарства, антиквитета и нумизматике. Сајам ће бити одржан у суботу 8. фебруара у ресторану Дома Војске Србије у Нишу, а организатор је „Виа Антица“ Ниш, удружење за неговање традиције. Како наводе из овог удружења, улаз за посетиоце биће отворен од 9 часова, а сајам ће трајати до 14 сати. За више информација, као и за резервације, посетиоци и излагачи могу се обратити удружењу путем мејла виаантица22@гмаил.цом или позивом на телефон






