Јубиларни Сајам колекционарства, антиквитета и нумизматике у Дому Војске

Нишке вести 06.02.2025  |  Нишке Вести Нишке Вести
Јубиларни Сајам колекционарства, антиквитета и нумизматике у Дому Војске

Из овог удружења позивају Нишлије да се придруже путовању кроз време на јубиларни 20.

Међународном сајму колекционарства, антиквитета и нумизматике. Сајам ће бити одржан у суботу 8. фебруара у ресторану Дома Војске Србије у Нишу, а организатор је „Виа Антица“ Ниш, удружење за неговање традиције. Како наводе из овог удружења, улаз за посетиоце биће отворен од 9 часова, а сајам ће трајати до 14 сати. За више информација, као и за резервације, посетиоци и излагачи могу се обратити удружењу путем мејла виаантица22@гмаил.цом или позивом на телефон

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »