Uprava za agrarna plaćanja apeluje: Ključni koraci za IPARD III program, vraćamo sve nije dobro popunjeno
Blic 11.02.2025

Ministarstvo poljoprivrede - Uprava za agrarna plaćanja apelovala je na buduće korisnike IPARD III programa da prilikom podnošenja zahteva za odobravanje projekata posebnu pažnju obrate na obaveznu dokumentaciju propisanu Zakonom o poljoprivredi i ruralnom razvoju, a to je potreban uredno i potpuno popunjen formular zahteva, odgovarajuća ponuda, poslovni plan i popis pokretne i nepokretne imovine.
Kako se naglašava, Uprava za agrarna plaćanja bez razmatranja odbacuje zahtev za odobravanje projekta koji nije dostavljen na propisanom uredno popunjenom obrascu zahteva. Dodaje se da se odbacuje i zahtev za odobravanje projekta uz koji nisu dostavljene uredne ponude za nabavku investicije, poslovni plan i popis pokretne i nepokretne imovine na dan 31. decembar prethodne godine u odnosu na godinu u kojoj se podnosi zahtev, u skladu sa posebnim propisima kojima se



![[ANALIZA] Od šabačkih humanoidnih robota do letećih dvoseda na baterije: Kako Kina preko Srbije može trasirati sledeću…](https://nstatic.net/374/41875374zllfor.jpg)




