Ђурић о учешћу на Минхенској безбедносној конференцији: Сјајан састанак са Ричардом Гренелом
РТВ 15.02.2025 | Тањуг

МИНХЕН - Министар спољних послова Србије Марко Ђурић разговарао је данас, током Минхенске безбедносне конференције, са министром иностраних послова Румуније Емилијаном Хурезеануом о унапређењу сарадње две земље.
Ђурић је честитао Хурезеануу ступање на дужност и изразио задовољство због данашњег сусрета и прилике за разговор о унапређењу сарадње и актуелним темама значајним за две суседне земље, саопштено је Министарства спољних послова. ''Односи Србије и Румуније, пример су традиционалног пријатељства, блискости и разумевања, без отворених питања. Опредељени смо за продубљивање сарадње и проширење дијалога у свим областима које су од значаја за наше две








