Електродистрибуција Србије: Потпуно је нетачно да мештани села Жбевац 3 дана немају воду због нас

Курир 25.02.2025
Електродистрибуција Србије: Потпуно је нетачно да мештани села Жбевац 3 дана немају воду због нас

Потпуно је нетачна информација да мештани села Жбевац три дана немају воду због Електродистрибуције Србије (ЕДС), саопштило је ово предузеће поводом текста објављеном на Куриру 25. фебруара. - Квар је пријављен Огранку Електродистрибуција Врање 23. фебруара увече.

Одмах по пријави, екипа Огранка Електродистрибуције Врање изашла је на терен и 24. фебруара пре подне отклонила квар. Екипе ЕДС нису у могућности да прате исправност електроенергетског објекта за извориште јер није у власништву Електродистрибуције - навели су у ЕДС. Због тога, кажу, власник објекта који водоснабдева село Жбевац, у случају квара, треба да поднесе захтев ЕДС-у да тај квар отклони, како би екипа могла да изађе на терен.

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »