Кућни притвор званичницама Градске управе Новог Сада због злоупотреба сужбеног положаја

Политика 02.03.2025
Кућни притвор званичницама Градске управе Новог Сада због злоупотреба сужбеног положаја
НОВИ САД – Посебно одељење за сузбијање корупције Вишег суда у Новом Саду одредило је кућни притвор Ж.Ј, помоћници начелника Градске управе за привреду Града Новог Сада, и М.Б, саветници у Градској управи за привреду Града Новог Сада за послове предузетништва и економско-привредног развоја, осумњиченима да су злоупотребом службеног положаја оштетиле буџет града за 7.390.000 динара. Кућни притвор им може трајати до три месеца, речено је за Тањуг у том суду.

Прочитајте још

Кључне речи

Хроника, најновије вести »