Tragedija izbegnuta za dlaku: Vozača spasila ograda da ne sleti u reku Lim - saobraćajna nezgoda kod graničnog prelaza Gostun

Kurir 26.03.2025
Tragedija izbegnuta za dlaku: Vozača spasila ograda da ne sleti u reku Lim - saobraćajna nezgoda kod graničnog prelaza…

Na samom ulasku iz Crne Gore u Srbiju, u blizini graničnog prelaza Gostun, dogodila se saobraćajna nezgoda kada je putnički automobil udario u zaštitnu ogradu mosta. "Vozač je pokušao da zakoči, ali je vozilo proklizalo i velikom brzinom udarilo u ogradu.

Sve se desilo u sekundi, mislio sam da će sleteti u Lim", izjavio je jedan od očevidaca za agenciju RINA. Prema prvim informacijama, nema teže povređenih. Na ovom području kiša neprekidno pada tokom celog dana, što dodatno otežava uslove u saobraćaju. Takođe, primećen je veliki broj odrona na putu koji od Gostuna vodi prema Brodarevu. Nadležni apeluju na vozače da budu posebno oprezni, da smanje brzinu i prilagode vožnju uslovima na putu.

Pročitajte još

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »