Udruženje toplana: Energenata ima, ako bude hladno, grejanje i posle 15. aprila

Biznis.rs 02.04.2025  |  Redakcija Biznis.rs
Udruženje toplana: Energenata ima, ako bude hladno, grejanje i posle 15. aprila

usled predviđanja anglog pada spoljne temperature

Isporuka toplotne energije biće nastavljena i posle 15. aprila u skladu sa spoljašnjim temperaturama, ukoliko Srbiju zahvati hladan talas, kako najavljuju meteorolozi, izjavio je danas direktor poslovnog udruženja toplana Srbije Dejan Stojanović. „U toplanama Srbije ima dovoljno energenata i isporuka toplotne energije biće nastavljena u skladu sa spoljašnjim temperaturama i lokalnim odlukama o uslovima i načinu snabdevanja toplotnom energijom“, rekao je Stojanović

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 3 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 3 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 3 sata