Опасна вожња у Крагујевцу: Полиција идентификовала возача након објаве на друштвеним мрежама

Опасна вожња у Крагујевцу: Полиција идентификовала возача након објаве на друштвеним мрежама

Припадници саобраћајне полиције у Крагујевцу открили су озбиљан саобраћајни прекршај захваљујући објави на друштвеним мрежама. На снимку, који је настао 2. априла 2025. године, види се путничко возило које се у улици Лепенички булевар кретало супротном траком, угрожавајући остале учеснике у саобраћају.

Полиција је брзом реакцијом идентификовала возачицу, тридесетогодишњу жену која је управљала аутомобилом „Опел Астра“ без возачке дозволе. Утврђено је да је она, несавесном вожњом, довела у опасност друге учеснике у саобраћају и прекршила више прописа. Након подношења одговарајућих пријава, возачица је спроведена надлежном суду у Крагујевцу, где ће се против ње водити прекршајни поступак. Полицијска управа Крагујевац апелује на све возаче да се придржавају

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »