Нови коментар Предрага Мијатовића
Б92 08.04.2025

На реду су мечеви четвртфинала Лиге шампиона где нас очекују феноменалне утакмице.
Тако ће лед пробити мечеви Бајерна и Интера и меч о коме се увелико прича, Арсенал и Реал Мадрид. Е управо о томе је говорио потпредседник Партизана, Предраг Мијатовић, који је дао своју прогнозу овог двомела као бивши члан екипе из Мадрида. "Утакмица са Арсеналом ме брине из једног простог разлога. Арсенал је ‘лајт’ верзија Манчестер Ситија на врхунцу. Али јесу тим који добро игра, незгодни су. Приде су тим који нема шта да изгуби, а може све да добије. Брине ме








