Деветнаестогодишњи Марко Краљевић из Лесковца пеминуо у УКЦ Ниш
Југмедиа 10.04.2025 | Екипа Југмедиа

Студент Марко Краљевић (19) из Лесковца, који је јуче тешко повређен у саобраћајној несрећи код Горњег Стопања, преминуо је у УКЦ Ниш јер лекари нису могли да га спасу, упркос труду, потврђено је Југмедии у тој здравственој установи.
Младић је приликом саобраћајне несреће возио мотор. Сударио се са путничким возилом. „У УКЦ је доведен у 20.30 сати без свести, на механичкој вентилацији, у лошем стању хеморагијског шока“, потврдили су за Југмедиу у УКЦ Ниш У Лесковцу је је овај пацијент реанимиран и покушано је хирушко збрињавање повреда. У Лесковцу влада велика туга. Још једна у низу несрећа младих људи у саобраћајним несрећама. Марко је био један од најузорнијих ученика Гимназије у












