Svekrvu izbola 120 puta! Jeziva svedočenja na suđenju ženi koja je ubila svekrvu kod Sjenice: "Bola je sa dva noža, jedan je polomila!"
Blic pre 4 dana

Suđenje Aldini L.A. (40), koja se tereti za brutalno ubistvo svoje svekrve B.L. (66) u selu Dubnica kod Sjenice, nastavljeno je juče uz šokantna svedočenja veštaka i članova porodice.
Na ročištu pred Višim sudom u Novom Pazaru, veštak sudske medicine Fehim Juković izjavio je da u svojoj devetnaestogodišnjoj karijeri nije video žrtvu s tolikim brojem povreda. - Tokom karijere sam obavio više od 1.000 obdukcija, ali nikada nisam dokumentovao ovakav stepen nasilja. Na telu žrtve evidentirano je više od 120 rana, uboda i rezova, od kojih su najmanje dve - na vratu i temenu glave - bile smrtonosne - rekao je Juković. Istakao je da su sve povrede bile