Ваде муљ и блато да би дошли до тела Срђана Радосављевића: Форензичари стигли на Савски кеј: У току акција на чамцу преко којег је прешао теретни брод (фото, видео)
Блиц 28.05.2025

Посмртни остаци Срђана Радосављевића (42) из Београда нађени су у чамцу који је извучен са дна Саве на Новом Београду и то након скоро годину дана од када је у чамац на ком се налазио са кумовима Јадранком Мор (41) и њеним супругом В. М. (42), ударио брод.
Како јавља репортер "Блица" који се налази на месту на ком је чамац извађен, у току је форензичка обрада пловила, а чека се и долазак поступајућег тужиоца. - Чамац је пун блата и муља које ће морати да се извади пре него што се дође до тела страдалог мушкарца - каже за "Блиц" извор из истраге. На Савски кеј и дошао је једна члан породице страдалог. Он није желео да даје изјаве. Како је "Блиц" писао, несрећни мушкарац налазио се тог 5. јула на чамцу са кумовима