"Пао сам, тада крећу да ме газе и шутирају": Огласио се претучени Александар који је на штакама ишао са студентима (видео)
Правда 13.06.2025

Александар Јованов, младић који је на штакама препешачио преко 1000 километара са студентима, претучен је пре два дана у Зрењанину, а полиција још увек није објавила да ли су нападачи идентификовани и приведени. Александар се данас огласио на друштвеним мрежама и до детаља објаснио шта је догодило у Зрењанину, када су га, из чиста мира, напала четворица младића, након што су га претходно пратили колима.
Александар Јованов је спортиста, а широј јавности је познат и због студентских маршева по Србији. Он је на штакама пешачио из Зрењанина до Вршца, али и до осталих градова у Србији. Александар се огласио на Инстаграму и најпре се захвалио свима на подршци протеклих дана. Потом је до детаља објаснио шта је претходило нападу у Зрењанину. Прикажи ову објаву у апликацији Инстаграм Објава коју дели Александар Јованов (@_јованов_а_) "Ваша енергија, ваша подршка је












