Немца умало убио гром, има повређених: Хрватско приморје на удару невремена, олуја изазвала штету у Ровињу, Поречу, Пули, на Истри (видео)
Вечерње новости 16.06.2025

Јако невреме са кишом и грмљавином захватило је у вечерњим сатима западну обалу Истре, а највише је погођено подручје Ровиња, где је неколико особа и повређено, преноси ХРТ.
Фото: Принтскрин Јутјбу/ НАУФАЛ АБ НЕВС Олујни ветар, јаки пљускови и град изазвали су велику материјалну штету на копну и мору, а ватрогасна служба Ровиња забележила је 30 насуканих јахти, три повређене особе и бројна стабла које су налети ветра оборили на саобраћајнице. Повређене је хитна помоћ превезла у пулску болницу, где су хоспитализовани. На терену у Ровињу је више од 50 ватрогасаца, а најгора ситуација је у камповима Амарин и Портон Бионди, где је ветар











